Text

Om oss

Bærum Rørleggerbedrift A/S ble startet som et personlig selskap i 1950 av familien Nyberg, og ble i 1960 gjort om til aksjeselskap. Selskapet er fortsatt 100% familieeid.  

 

Text

Bærum Rørleggerbedrift

I 1961 flyttet vi inn i eget bygg i Nesveien 19 på Haslum. Bygget ligger rett overfor Avløs stasjon på Kolsåsbanen. Vi disponerer 600m² butikk, verksted, utstilling, lager og kontorer. Siden etableringen har vi utviklet oss til å bli en betydelig VVS entreprenør  - også utenfor kommunens grenser. Vi har bred erfaring og allsidig kompetanse og utfører alle typer prosjekter/entrepriseformer, service  og baderomsrehabilitering innenfor:

  • Varme
  • Sanitær
  • Sprinkleranlegg
  • Kjøleanlegg
  • Medisinske gasser
  • Trykkluft
  • Svømmeanlegg.

Vi leverer de fleste produkter innenfor baderomsmøbler, porselensutstyr, boblebad og armaturer.  Fra spesielle designprodukter til breddeprodukter. Men alltid kvalitetsprodukter. 


Vi er stolte av å ha utdannet mer enn 200 rørleggere fra oppstarten og frem til i dag og satt preg på Bærum og nabokommunene med våre VVS-intallasjoner i store og små byggeprosjekter. 

http://www.skikkeligrorlegger.no/

 

Image
Text

Våre ansatte

Vi er 40 ansatte med bred erfaring og solid fagkompetanse. Vi er stolte av vårt fag og våre flinke rørleggere. Vi er godkjent lærebedrift og har til enhver tid flere lærlinger ansatt. Fra starten av har vi ført mer enn 200 lærlinger frem til svennebrev. 

 

Text

Morten Nyberg

Driftsansvarlig / Rørleggermester

Tlf: 67 51 75 75

Mob: 90 12 55 70

morten@baerumror.no

 

 

Text

Tom Nyberg

Konsulent / Rørleggermester

Tlf: 67 51 75 73

Mob: 91 31 66 38

tom@baerumror.no

 

 

Text

Knut Jarle Kvaløy

Daglig leder

Tlf: 67 51 75 73

Mob: 90 79 70 41

kjk@baerumror.no

 

 

Text

Kristian Billington

Prosjektleder / Rørleggermester

Tlf: 67 51 75 77

Mob: 99 53 30 55

kristian@baerumror.no

 

 

Text

Erik Halvorsen

Prosjektleder / Rørleggermester

Tlf: 67 51 75 72

Mob: 99 53 30 55

erik@baerumror.no

 

 

Text

Anders Nyberg

Prosjektleder / Baderomsrehabilitering

Tlf: 67 51 75 81

Mob: 47 45 99 35

anders@baerumror.no

 

 

Text

Karsten Haanes

Service / Butikk

Tlf: 67 51 75 80

Mob: 91 82 83 70

karsten@baerumror.no

 

 

Text

Ida Brinch

Økonomi


ida@baerumror.no

Image
Text

Telefon

67 51 75 70

 

Image
Text

Adresse

Nesveien 19, 1344 Haslum

 

Image
Text
Googlemap
Build your own website
Ⓒ Alle rettigheter forbeholdt
Privacy Policy
Din personlige integritet er viktig for oss. Vi bruker hovedsakelig cookies for statistikk og for å forbedre brukeropplevelsen.
Jeg aksepterer
Mer informasjon